Manurack – Twoja odpowiedź na potrzeby magazynowania

Manurack to polski producent nowoczesnych regałów magazynowych, specjalizujący się w projektowaniu i produkcji magazynowych systemów regałowych. W ofercie firmy znajdują się regały paletowe, regały półkowe, regały do ciężkich ładunków, regały do magazynów wysokiego składowania a także regały specjalistyczne do przechowywania rur, profili i innych długich elementów. Firma oferuje także usługi z zakresu projektowania i wykonawstwa hal magazynowych.

Manurack to producent, który zdaje sobie sprawę z tego, że w magazynie każdy metr kwadratowy przestrzeni jest cenny. Dlatego stawia na efektywność i ergonomię swoich towarów. Wszystkie regały magazynowe są projektowane z myślą o jak największej pojemności, łatwości składowania i komfortowej pracy dla magazynierów.

Regały paletowe to podstawowy detal wyposażenia każdego magazynu. Manurack oferuje regały paletowe o różnej wysokości, nośności i wymiarach, dzięki czemu można dostosować je do konkretnych potrzeb i wymagań klienta. Dzięki temu regały te pozwalają na optymalne wykorzystanie powierzchni magazynowej.

Regały półkowe są doskonałe do przechowywania mniejszych przedmiotów, takich jak kartony, pudełka czy mniejsze palety. Dostęp do towaru jest łatwy, a ich konstrukcja pozwala na proste przestawianie półek.

Regały do ciężkich ładunków to produkt, który ze stuprocentową pewnością docenią klienci, którzy przechowują ciężkie elementy, tj. silniki, maszyny czy konstrukcje stalowe. Regały te są w stanie wytrzymać de facto bardzo duże obciążenia i zapewniają nie tylko i wyłącznie maksymalną pojemność, ale także bezpieczeństwo składowanych produktów.

Regały do magazynów wysokiego składowania to doskonałe rozwiązanie dla magazynów z ograniczoną powierzchnią składowania. Dzięki ich specjalnej konstrukcji, możliwe jest przechowywanie towarów na bardzo dużych wysokościach, co pozwala na oszczędność przestrzeni.

Regały specjalistyczne do przechowywania długich elementów to produkt, który z pewnością zainteresuje firmy z branży budowlanej czy przemysłowej. Dzięki specjalnej konstrukcji regałów możliwe jest przechowywanie rur, profili, płyt czy innych długich elementów.

Więcej informacji na stronie: manurack.

Dodaj komentarz