Pozbyć się plam

 

Tradycyjne pranie nie do końca usuwa wszystkie zanieczyszczenia, jakie powstają w materiałach. Choćby można posiadać w domu najlepszy proszek, to natomiast są rzeczy, które wymagają innych środków, np. dywany.
Dywan to rzecz znajdująca się w każdym domu, zatem najwięcej pralni zajmujących się tym aspektem znajduje w stolicy – wystarczy zresztą wpisać do wyszukiwarki frazę „pranie dywanów Warszawa”, aby znaleźć liczącą kilkadziesiąt tysięcy rezultatów listę. Czyszczenie dywanów odbywa się za pomocą specjalistycznego sprzętu, przykładowo. elektroszczotki, szorowarki tarczowej, a następnie płukane w specjalnych środkach chemicznych. Zapewnia to likwidację wszystkich pasożytów i innych drobnoustrojów, jakie mogą znajdować się w tkaninie. Zazwyczaj czyszczenie dywanów wymaga przywiezienia danego do firmy, w minimalnej liczbie przypadków odbywa się to wprost w domu klienta.
A co z ubraniami? Tu specjalistyczne czyszczenie jest także popularne, co można sprawdzić poprzez wpisanie do wyszukiwarki frazy „pralnia chemiczna Warszawa”. Taka firma para się dokładnym czyszczeniem ubrań. Pranie tego typu odbiega od codziennego zastosowaniem specjalnych, niedostępnych w sklepach środków chemicznych, które poprzedza specjalistyczne usuwanie plam. Na końcu wykonywane jest prasowanie garderoby żelazkiem parowym, co gwarantuje perfekcyjne ułożenie faktury.
A jaki jest koszt takich operacji? Bez wątpienia czyszczenie dywanów wychodzi znacznie drożej niż ubrań, natomiast wykonuje się je raz na dłuższy czas. Cena uzależniona jest m.in. od powierzchni do oczyszczenia. Ubrania są znacznie tańsze i koszt tego rodzaju usługi zaczyna się już od paru PLN.

Zobacz: pralnia chemiczna Warszawa.

Dodaj komentarz