Odszkodowanie – zobacz ofertę

O ile potrzebujemy pomocy w sprawie odszkodowań, to niewątpliwie warto skontaktować się z kancelarią, która oferuje kompleksowe usługi. Niezbędne informacje znajdziemy na stronie internetowej

Warto pamiętać o tym, że osoby poszkodowane w wypadkach drogowych czy komunikacyjnych mogą ubiegać się o odszkodowanie oraz zadośćuczynienie od towarzystwa ubezpieczeniowego.
Odszkodowanie a także zadośćuczynienie – na co zwrócić uwagę?
Odszkodowanie powinno być wypłacone w kwocie stosownej do uszczerbku na zdrowiu, a więc powinna to być kwota odpowiednio wysoka, niestety towarzystwa ubezpieczeniowe często zaniżają wysokość wypłacanego osobom poszkodowanym odszkodowania. Warto być świadomym jednak o tym, że w takim przypadku w każdej sytuacji możemy skorzystać z specjalistycznych usług prawnych, które proponowane są przez adwokatów specjalizujących się w sprawach odszkodowawczych. Trzeba zaznaczyć, że kancelaria adwokacka odszkodowania zajmie się w głównej mierze negocjacjami z towarzystwem ubezpieczeniowym, a w przypadku uchylenia się firmy ubezpieczeniowej od wypłacenia należnego odszkodowania skieruje sprawę do sądu, gdzie będzie dochodzić stosownego uczciwego odszkodowania za wypadek drogowy czy również komunikacyjny. Nie zapominajmy też o tym, że odszkodowania powypadkowe wypłacane są z OC sprawcy, a zatem przez firmy ubezpieczeniowej w której taki sprawca miał wykupioną aktualną polisę. Dotyczy to różnych zdarzeń oraz wypadków drogowych, między innymi takich jak potrącenie pieszego na pasach, potrącenie rowerzysty czy również wypadek, w którym brał udział motocyklista.

Sprawdź: Złamana ręka odszkodowanie

Dodaj komentarz