Czy warto grać na konsoli?

Osobom, które przez pełne życie grały wyłącznie na komputerach stacjonarnych wydaje się, że zakup konsoli to nieopłacalna inwestycja. Praktycznie natomiast jest całkowicie całkiem inaczej i okazuje się, że to gracze konsolowi mniej wydają na sprzęt. Trzeba bowiem pamiętać, że zakup komputera do gier to dopiero początek, wręcz jeśli zdecydowało się na najbardziej wydajną maszynę, jaka była dostępna w sklepie.

To oczywiste, że poradzi sobie ona z grami zaplanowanymi na najbliższe dwa – trzy lata, gorzej może być z tymi tytułami, które ukażą się w przyszłości. Te gry na pc najprawdopodobniej będą miały lepszą szatę graficzną, a to z kolei sprawi, że gracz będzie musiał pomyśleć o zmodernizowaniu komputera. W przypadku konsoli takie rzeczy nie są praktykowane, zresztą nawet nie byłyby możliwe. Odpowiedni sklep z grami w znaczącej liczbie sytuacji oferuje klientom możliwość wyboru czy interesują ichniejszym gry na konsole czy także nie, więc mogą oni przy okazji porównać sobie przystępność tytułów na każdą z platform , a ponadto zaznajomić się z cenami. W ten metodę nie będą w późniejszym czasie żałować pieniędzy wydanych na którąś grę albo sprzęt do grania. Z reguły gry na xbox 360, ps3 albo inne nowe konsole są bardziej dopracowane od tytułów wydawanych na komputery, co wynika z tego, że gdyby twórcy popełnili jakiś błąd, to w przyszłości mieliby trudności z jego naprawieniem.

 

Gracze posiadają zatem pewność, że nabywając w sklepie nową grę zwyczajnie wkładają ją do napędu konsoli i grają. Niestety, tego samego nie można powiedzieć o graczach komputerowych, którzy są przyzwyczajeni do licznych błędów.

 

Sprawdź również: akcesoria do telefonów.

Jedna myśl na temat “Czy warto grać na konsoli?

Dodaj komentarz