Kalendarz trójdzielny – zalety

Wybór kalendarza na potrzeby firmy nie zawsze jest sprawą łatwa. Bo taki kalendarz posiada być częstokroć narzędziem pracy i środkiem do promowania usług firm.

W tym 1szy przypadku najbardziej sprawdzają się kalendarze książkowe. Dla realizacji tego drugiego można wybrać kalendarze trójdzielne lub takie, które posiadają postać plakatu. Wybór taki bardzo bardzo często dyktowany jest możliwościami finansowymi. O ile na taki cel można poświęcić więcej, to lepszym wyborem będą kalendarze trójdzielne, bo na takich jednak w każdej sytuacji jest nieco więcej miejsca na dokonywanie zapisków, niż jest to możliwe w przypadku kalendarza plakatowego.
W wielu przypadkach jednak zamawia się i takie, i takie kalendarze. Kalendarze trójdzielne reklamowe przeznacza się na prezenty dla najlepszych klientów, te plakatowe oddaje się do dyspozycji innych. Bez wątpienia kalendarzy takich nie drukuje się w wysokich nakładach. Te są z góry określane i raczej nie przekraczają ilości stu egzemplarzy. Chyba że takie małe kalendarze dokłada się jako gratisy do sprzedawanych towarów. Takie funkcjonowania promocyjne podejmuje wielu producentów. O ile ilość zamawianych kalendarzy jest duża, to ichniejszym ostateczna cena jest niższa. Kalendarze trójdzielne tanio kosztują wówczas, gdy są w miarę łatweproste i kiedy zamawia się je w dużych ilościach. Wówczas ichniejszym koszt produkcji rozkładany jest na większą ilość, co decyduje o tym, że jedna sztuka kosztuje mniej. Podobne zasady obowiązują w przypadku kalendarzy plakatowych czy innych. Dlatego kiedy kalendarze trójdzielne cena jest ustalana, to bierze się pod uwagę nie wyłącznie wygląd zamówionego kalendarza, niemniej jednak i ilość egzemplarzy. Jeśli zamówienie ma być wykonane w pierwszej kolejności, to za takie pobiera się dodatkowe opłaty. Na takie jednakże najczęściej decydują się ci zamawiający, którzy na zamówienie kalendarza zdecydowali się zbyt późno.
Warto zobaczyć: www.whiteart.pl/portfolio/kalendarze-jednodzielne.

Dodaj komentarz