Auto pomoc – oferta

Firmy, które oferują pomoc drogową zapewniają w głównej mierze holowanie Kraków, Wieliczka, jak też usługi wykonywane za pomocą lawety, która przystosowana jest do przewozu zarówno pojazdów, motocykli, jak także innych samochodów, takich jak maszyny rolnicze czy budowlane. Warto zatem korzystać z usług fachowców, jeśli mamy kłopoty z jakimś pojazdem czy samochodem w trasie.
Pomoc drogowa – w jaki sposób działa?
Przede wszystkim powinno się podkreślić, że pomoc drogowa Wieliczka, Kraków funkcjonuje przez 24h na dobę również w święta, a więc możemy skorzystać z takiej pomocy o dowolnej porze w każdej trudnej sytuacji.

Do usług realizowanych przez pomoc drogową trzeba zaliczyć w głównej mierze usługi lawetą, niemniej jednak również holowanie a także awaryjne odpalanie Kraków, Wieliczka. Na nieszczęście problemy z zapłonem zdarzają się na prawdę bardzo często, a w takiej okoliczności musimy korzystać z pomocy profesjonalistów, którzy odpalą samochód za pomocą kabli. W sposób awaryjny może być także otwierany samochód, w którym przez przypadek zatrzasnęliśmy kluczyki i tym samym nie możemy zdobyć się do środka i kontynuować w podróży. Warto dodać też o tym, że auto pomoc Kraków, Wieliczka co też usługi takie jak wymiana uszkodzonych kół, dowóz paliwa, jak również wypompowanie paliwa z źle zatankowanego auta. Prócz tego usługi obejmują też zapewnienie samochodu zastępczego z OC sprawcy wypadku czy kolizji drogowej, jak też przewóz auta czy motocyklu pod wskazany przez klienta adres, a zatem przykładowo do warsztatu samochodowego.

Sprawdź: holowanie Kraków.

Dodaj komentarz