Nowoczesny samochód – drive smarter

Na naszych drogach pojawia się coraz więcej samochodów. Praktycznie każda osoba preferuje jak najszybciej zrobić prawo jazdy , a dodatkowo posiadać własny samochód. Trudno się dziwić, bo wszakże wygoda poruszania się samochodem jest ogromna. Producenci projektują nowoczesne samochody, które posiadają coraz więcej ciekawych funkcji. Specyfikacją staje się powoli komputer pokładowy, który informuje o przeróżnego rodzaju usterkach oraz dodatkowo błędach. Niestety dane te do tej pory były dostępne jedynie dla mechaników, którzy mieli do nich dostęp. Dzisiaj jednakże w praktyce każdy kierowca może korzystać z Autoplug OBD. Jest to świetne rozwiązanie, które daje masę sposobów. Składa się z wtyczki , a oprócz tego specjalnej aplikacji na smartfony i tablety, dzięki której możemy dowiedzieć się więcej.

Głównie poprzez aplikację zostaniemy powiadomieni o wszelkich usterkach w naszym samochodzie, otrzymamy dokładną informację o błędzie, czy dana usterka jest poważna, w jaki sposób można ją naprawić. W dodatku takie dane możemy szybko przesłać do naszego serwisu i umówić się na wizytę. O ile natomiast jesteśmy w trasie a usterka wymaga naprawy to znajdziemy warsztat blisko nas.

To nie koniec udogodnień, ponieważ Autoplug daje możliwość nam zbierać dokładne dane związane z naszą jazdą i samochodem. Co to znaczy? Możemy monitorować szczegółowy przebieg przejechanej przez nas trasy – dystans, czas, koszt podróży. Możemy też zapisywać koszty paliwa, koszty napraw i dowiedzieć się ile tak faktycznie kosztuje nas korzystanie z samochodu. Aplikacja powiadomi nas również gdy nadejdzie czas wymiany oleju, filtrów czy pasków rozrządu.

Nasze pojazdy samochodowe stają się coraz mądrzejsze i warto to wykorzystać. Jeźdź z głową i dowiedz się więcej na zagadnienie własnego samochodu i kosztów utrzymania, nie przepłacaj za benzynę i naprawy i nie zapominaj już o datach wizyt w serwisie. Autoplug to krok w nowoczesność.

Zobacz: smart car.

Jedna myśl na temat “Nowoczesny samochód – drive smarter

Dodaj komentarz