Pomoc w odbiorze mieszkania od dewelopera

Obecnie coraz częściej słyszy się o niedbalstwie deweloperów przy ostatnich pracach wykończeniowych w nowych mieszkaniach. Młodzi ludzie inwestujący kilkaset złotych w mieszkanie nagle dowiadują się, że muszą zainwestować dodatkowych kilkanaście w wyeliminowanie wad wykończeniowych utworzonych przez dewelopera. Przy tak sporej inwestycji najczęściej liczy się właściwie każdy grosz i w tej chwili po prostu nie posiadamy środków inwestycyjnych na naprawianie błędów dewelopera.

Oprócz tego nie wy jesteście przecież za nie odpowiedzialni. Niestety polskie prawo jasno wskazuje, że jeśli podpiszecie odbiór mieszkania Szczecin, to nie będziecie mogli posiadać żadnych reklamacji do dewelopera. Warto więc na oficjalny odbiór wybrać się ze specjalistą z branży budowlanej.
Profesjonalista w ciągu zaledwie kilkunastu minut wykryje wszystkie wady konstrukcyjne występujące w mieszkaniu. W takim wypadku deweloper nie będzie miał wyjścia, jedynie przesunąć odbiór techniczny mieszkania Szczecin na termin, w którym nie będą już występowały żadne wady wykończeniowe. Jeśli nie pojawicie się na spotkaniu ze specjalistą, to bez wątpienia i tak bardzo szybko dowiecie się o występujących wadach od waszej ekipy remontowej. Niestety wtedy będzie już zdecydowanie za późno, by zgłaszać dowolne reklamacje do dewelopera. Warto zatem odpowiednio przedtem się zabezpieczyć, abyście nie zostali tymi frajerami, którzy napychają dodatkową kieszeń dla bogatych deweloperów. Oddanie mieszkania za kilkaset tyś. pln w świetnym stanie technicznym jest ich podstawowym koniecznością.
Polecana strona: Odbiór mieszkania od Dewelopera Szczecin.

Dodaj komentarz