Zakup domu – mieszkania w Ząbkach

Mieszkania w Ząbkach najczęściej wybierają mężczyźni i kobiety, którym zależy na spokojnym, przyjaznym otoczeniu. Wybierając zamieszkanie w Ząbkach mają oni równocześnie świadomość, że ichniejszym mieszkanie będzie tańsze niż w stolicy, a równocześnie nie będą oni skazani na wielogodzinny dojazd do pracy.

Ząbki mieszkania oferują różnorakie. Do wyboru potencjalni nabywcy mają zarówno okolice M1, położone przy granicy z Markami i Warszawą, w jaki sposób i bliskie okolice Kawęczyna. Obie lokalizacje są równie świetne, bowiem z Ząbek można uzyskać się do Warszawy komunikacją miejską, korzystając z podmiejskiego pociągu lub decydując się na własny samochód.

Znaczna część mieszkańców tego miasteczka decyduje się na zamieszkanie w nieco odleglejszych rejonach, jednocześnie zakładając, że część drogi do pracy pokonają oni pociągiem. Dużym ułatwieniem bez wątpienia będzie oddanie II linii metra – dojeżdżając do Dworca Wileńskiego mieszkańcy Ząbek będą mogli przesiąść się z pociągu na metro i w ten metodę, niezależnie od korków, szybko dojechać do pracy czy na uczelnię.

Wygodne mieszkania Ząbki oferują też na nowych osiedlach, gdzie blisko jest do przedszkoli i żłobków. W mieście jest też szkoła podstawowa i gimnazjum, a naukę w szkole średniej uczniowie zwykle kontynuują wybierając jedną z warszawskich szkół. Również bliskość centrów handlowych powoduje, że Ząbki są chętnie wybierane jako alternatywa do zamieszkania. Nieco wyższe koszty dojazdu bardzo szybko rekompensują wiele niższe ceny mieszkań i utrzymania nieruchomości , a ponadto większy poziom bezpieczeństwa niż w sąsiedniej Warszawie.

Sprawdź: mieszkania Ząbki.