Adwokat do spraw rozwodowych

Stojąc przed ślubnym kobiercem właściwie każdy z nas ma nadzieję, że będzie wstanie dotrzymać do końca życia przysięgę małżeńską. Na nieszczęście, ale życie pisze różnorakie scenariusze i po kilkunastu latach związku, pomimo wielkiej miłości, decydujemy się na rozwód. Sprawy rozwodowe przenigdy nie są łatwe, gdyż przez kilkanaście lat wspólnego życia zgromadziliśmy wspólny majątek, który trzeba podzielić.

W dodatku są przecież dzieciaki, którym powinno się nadal zapewnić stabilizację. Jeżeli już wartość waszego majątku wynosi ponad pół miliona pln, to zdecydowanie warto skorzystać z pomocy specjalisty. Doświadczony adwokat Wodzisław Śląski rozwód pomoże Wam wygrać sprawę z pomyślnym dla was rezultatem. Orzeczenie o winie jest najważniejsze do dalszego podziału majątku oraz w sprawie o alimenty.
Kobiety niepracujące, wychowujące dzieci mają prawo do alimentów nie tylko i wyłącznie na dzieciaki, niemniej jednak również na siebie. Adwokat Wodzisław Śląski alimenty pomoże wam zyskać wysoką stawkę. Alimenty dla byłej żony powinny być wystarczające, by była ona wstanie utrzymać aktualny poziom swojego życia. Oczywiście z powodu alimentów nie może dojść do pogorszenia stanu finansowego byłego męża. W praktyce łączna suma alimentów na dzieciaki , a oprócz tego na żonę nie może przekraczać pięćdziesięciu procent jest dochodów. O ile wasz już omal były mąż posiada wysokie uposażenie, to warto walczyć o alimenty nie tylko i wyłącznie dla dzieci, ale również dla siebie. Te środki finansowe na pewno wam się przydadzą i będziecie mogli je poświęcić na dalszą edukację waszych dzieci.
Zobacz: adwokat wodzislaw slaski rozwod kontakty z dzieckiem.

Jedna myśl na temat “Adwokat do spraw rozwodowych

Dodaj komentarz