Wspaniałe imprezy z Techno powracają

Mekka fanów techno w Warszawie znowu działa! Chodzi oczywiście o Instytut, legenda polskiego Clubbingu, którego przerwa od imprezowania trwała aż 10 lat..

W latach 2000-2005 agencja Groove Control z wielkim rozmachem organizowała świetne imprezy muzyki techno w Polsce. Właściwie Groove Control było popularyzatorem imprez Techno w Polsce, a artyści, którzy gościli wtedy za deckami to m .in. James Ruskin, Luke Slater, jeff Mills, Claude Young czy Josh Wink.

Obiekt, w którym przygotowywane były imprezy to działające Laboratorium Wysokich Napięć, czyli Instytut Energetyki, znajdujący się w Warszawie przy ul. Mory 8. Rewelacyjne miejsce z gigantycznym generatorem udarów 5MV, który mże produkować pioruny. Przez Instytut przewinęło się 1000ce fanów. Miejsce, które działa jako instytucja badawcza, kilka razy w roku zamieniało się w świetną imprezownię.

Setki osób z nostalgią wspominały wcześniejsze imprezy. I tak, po 10 latach pauzy, 9 października 2015 r Instytut powrócił. Ogromny powrót uświetniła obecność takich gwiazd techno jak: Kaiserdisco, Joel Mull, Cari Lekebusch, Tumult Hands.

Goścmi byli nie tylko starzy bywalcy lecz także świeże twarze. Można śmiało powiedzieć, ze Impreza odniosła sukces.

Kolejny Instytut zbliża się nieuchronnie, docelowo będą to dwie imprezy w roku. Organizatorzy w napięciu trzymają fanów z informacją dot. daty oraz nazwisk artystów.

Impreza techno, czy konkretnie Instytut – techno in Warsaw wzbudza ogromne emocje. Czy można w prosty sposób odpowiedzieć na pytanie czy Techno powraca? Czy industrialne wnętrza legendarnej imprezowni na uboczu Warszawy w dalszym ciągu będą przyciągać 100tki, tysiące ludzi..? Przekonamy się już niedługo.

Agencja Groove Control to rzetelna firma, która oddana Techno zrobi wszystko aby Instytut nadal utrzymywał wysoki poziom muzyczny oraz zagościł na stałe jako ikona popularnej muzyki Techno. Oczywiście trzymamy kciuki.

Więcej informacji na ten temat: techno w warszawie.

Jedna myśl na temat “Wspaniałe imprezy z Techno powracają

Dodaj komentarz