Zatrudnij profesjonalistów do sprzątania

Sprzątanie łazienki powinno rozpocząć się od usunięcia kurzu z podłogi, dywaników, a także z lustra i ścian oraz dodatkowo bez wątpienia z wanny, bo wanna wbrew pozorom również się kurzy. Następnie powinno się umyć z dużą uwagą ścianki brodziku.

Przedtem z całkowitą czyli stu procentową pewnością powinno się poukładać przedmioty, w które w łazience lezą zdarza się, że bez ładu i składu po pełnym tygodniu wykorzystywania łazienki.

O ile sprzątanie łazienki przeraza nas, możemy wynająć firmę, która zajmie się sprzątaniem mieszkania: firma sprzątająca Praga Południe ma możliwość zająć się naszą łazienką raz na tydzień, gdy dokładnie ją posprząta. Praktyka pokazuje, że sprzątanie raz na tydzień wystarcza. Raz na miesiąc możemy wyczyścić własne dywany. Tutaj również ma możliwość pomoc nam firma sprzątająca oferująca pranie wykładzin.

Wracając jednakże do czyszczenia łazienki – powinno się użyć odpowiednich środków czyszczących do ubikacji, które są dostępne w każdym supermarkecie. Płyn trzeba wlać do ubikacji i rozkładnie rozprowadzić go szczotką. Poleca się unikanie wlewania płynu i zostawiania na jakiś czas w toalecie, bo to nie będzie gwarantowało nam czystości toalety. Po tym jak rozprowadzimy płyn szczotką po pełnym sedesie, trzeba zostawić szczotkę w ubikacji. Dzięki temu pozbędziemy się bakterii i wirusów ze szczotki.

Wannę w łazience każda firma sprzątająca Warszawa myje za poradą gąbek, a nie szczoteczek. Wszystko dlatego, że wanny akrylowe mocno niszczą się pod wpływem szorowania. Do mycia wanien konieczne jest wykorzystanie żelu, a nie środka ścierającego w granulacie lub w kamieniu.

Więcej: sprzątanie biur Sulejówek.

Jedna myśl na temat “Zatrudnij profesjonalistów do sprzątania

Dodaj komentarz