Eko torba – moda, funkcjonalność, ekologia

W trosce o ochronę środowiska i zmniejszenie ilości odpadów, odchodzimy od plastikowych reklamówek. Ich miejsce zajmują eko torby i worki bawełniane. Jedno bądź wielokolorowe, mogą być świetnym nośnikiem promocji.

Znaczną powierzchnię można wykorzystać w celu zamieszczenia hasła prezentującego dany pogląd, postawę albo zachętę do działania. Można także wyróżniać logo firmy czy wizerunek konkretnego produktu, utrwalając w ten sposób nazwę, markę czy produkt w świadomości ewentualnych konsumentów.
Po złożeniu zajmuje bardzo niewiele miejsca, zatem można ją trzymać w podręcznej torebce na wypadek niespodziewanych zakupów. Całkiem inaczej niż jej plastikowa odpowiedniczka, eko torba może być elementem stylizacji. Dobrana kolorystycznie do odzieży wierzchniej, komplementarnie albo kontrastowo, będzie stanowić jej modne uzupełnienie. Spowoduje to, że będą one bardzo chętnie noszone i używane, zatem przekaz reklamowy będzie w sposób nienachalny przedstawiony osobom pozostającym w kontakcie wzrokowym z użytkownikiem tego gadżetu.
Eko torby z nadrukiem na prawdę często dodawane są do pakietów startowych na zawodach sportowych, czy zestawów powitalnych wręczanych uczestnikom w czasie zlotów hobbystów. To praktyczna i estetyczna pamiątka. Logo organizatora lub symbol graficzny zawodów budzi miłe wspomnienia oraz zachęca do udziału w kolejnych edycjach. Bawełniana torba na ramię z pewnością wielokrotnie posłuży w czasie robienia zakupów.
Możliwości techniczne pozwalają obecnie na wykonanie najwyższej jakości, wielokolorowego, trwałego nadruku. Warto zatem zainwestować w ten trwały, estetyczny i nieprawdopodobnie praktyczny produkt reklamowy.

Polecana strona: worki z logo.

Dodaj komentarz