Gdy pojawia się próchnica…

 

Firma Megadenta liczy sobie ponad 90 lat i przez cały okres własnego obecności para się dostarczaniem niezbędnych materiałów do gabinetów stomatologicznych oraz dodatkowo protetycznych. W jej katalogu usług/produktów ulokowane są rzeczy, które powinien mieć pod ręką każdy stomatolog i protetyk bez nich jego praca jest zwyczajnie niemożliwa.
Materiały stomatologiczne dostępne w katalogu usług/produktów firmy to między innymi wypełnienia kompozytowe światłoutwardzalne i inne wypełnienia stomatologiczne, bondy, cementy. Pomiędzy materiałów protetycznych znaleźć można tj. kompozyty do modelowania, lampy protetyczne, akryle zimno polieryzujące czy lakiery i łyżki. Te materiały dentystyczne mają niezbędne certyfikaty jakości, pozwalające na stosowaniu ichniejszym praktycznie.
Oprócz wymienionymi dostępne są również materiały dezynfekcyjne, lupy na opasce i okularowe , a dodatkowo licznych wybór kalek (progresywne, cienkie i z folii metalizowanej). Dodatkowym elementem wyposażenia jest elektroniczny łuk twarzowy i EMG elektromiografia. Zainteresowane gabinety stomatologiczne i protetyczne mogą zamawiać atrakcyjne je produkty za pośrednictwem bezpośredniego kontaktu, przy który można zarazem poznać ceny za produkty. Jak na razie sklep e-commerce firmy zlokalizowana jest podczas budowy i tą droga nie można poznać oferty.
Należy podkreślić, ze firma pokazuje się w wielu sytuacjach na sympozjach tematycznych oraz dodatkowo wystaw, dzięki czemu można spostrzec jej ofertę na żywo.
Wszystkie materiały stomatologiczne opisane zostały tu dość pobieżnie, jednak poprzez kontakt z firmą można dowiedzieć się więcej szczegółów na ich temat.

Zobacz tutaj: materiały dentystyczne.

Jedna myśl na temat “Gdy pojawia się próchnica…

Dodaj komentarz