Striptiz męski

By zajmować się tańcem erotycznym należy posiadać ku temu specjalne predyspozycje. Nie prawie każdy ponieważ w takie działalności odnajdzie się i będzie czuł się pewnie.

Czy to tancerka erotyczna, czy tancerz erotyczny, to właściwie każdy z nich musi mieć stosownej budowy ciało. Musi ono być zgrabne i zadbane. Nie chodzi o to, aby było skrajnie chude czy bardzo umięśnione. Musi być męskie i kobiece, takie, którego widok może wzbudzić pożądanie i podniecenie, bo takim teraz celom służy taniec erotyczny.
Poza tym tancerze erotyczni muszą umieć się poruszać. Z pewnością pewnych układów czy choreografii można się nauczyć, natomiast osoby, które nie doceniają tańczyć czy takie, którym taniec powoduje fizyczny i psychiczny ból, raczej nie będą umiały oddać się mu bez reszty. Konieczną cechą, jaką musi posiadać striptizerka czy striptizer jest świadomość swojego ciała. Umiejętność jego prezentacji i wykorzystania własnej seksualności. Ponieważ taniec erotyczny, to nie jest prosty taniec. Jego misją jest uwodzenie i kuszenie, wzbudzenie określonych wrażeń i pożądania. A takie emocje należy umieć wzbudzać. Ktoś, kto jest nieśmiały albo krepuje go nagość, nie ma szans w tym zawodzie. Ażeby wykonywać striptiz damski lub męski powinno się więc posiadać nie jedynie określone walory fizyczne, niemniej jednak i predyspozycje natury psychologicznej. Konieczna jest pewność siebie i pewna doza wyuzdania. Przydaje się umiejętność prowokowania i przeznaczenia własnego seksapilu. Są one konieczne, by być dobrym tancerzem erotycznym. Bez nich jest to raczej niemożliwe.
Polecam: chippendales.

Dodaj komentarz