Piłka nożna – pasja

W Internecie funkcjonuje wielu użytkowników w sposób biernych oraz aktywny. Ci któzy chcą coś zostawić po sobie lub pokazać innym zakładają blogi internetowe i opisują w nich to co ich najbardziej interesuje. Przekazują swoje zdanie w jakimś temacie i bardzo często poddają je do oceny innych osób.

Na takich portalach ludzie publikują własne wspomnienia lub zdania na jakiś określony temat, często analizują wyrany problem lub dokonują ocen. W wielu przypadkach miejsce na nich poświęcają swoim pasjom. Przykładem takiego ma możliwość być Crohn blog. Nie brakuje i blogów o innej tematyce. W zasadzie blogi w sieci podejmują wszystkie możliwe tematy, o jakich mżna napisać. Nie ma w tym naturalnie przesady – w większości przypadków.
Dla wielu osób prowadzenie takiego bloga jest jak nałóg. Takie osoby tworzą wpisy niemalże każdego dnia. Pisza tam o wszystkim, co ich spotyka. Jeżeli są kibicami, to publikują na nich własne wrażenia po obejrzanym meczu, analizy sportowe i spostrzeżenia. W wielu przypadkach wzbogacają je samodzielnie wykonane zdjęcia. A ich moderatorzy miewają bardzo różne ksywki. Crohn, blady czy wszelkie inne kombinacje. Czasami ludzie, którzy prowadzą blogi czy posiadają inne strony internetowe przedstawiają się z imienia i nazwiska. Wtedy zależy im na tak dokładnej identyfikacji. Robią to celowo. Jeśli na ichniejszym stronie pojawia się groundhopping to na pewno posiada on jakieś znaczenie dla osoby, która się na niego powołuje. Właściwie każde działanie w sieci ma konkretny cel i jej użytkownicy ze starannością zdają sobie z tego sprawę. Poza tym, jeśli w sieci pragnie się coś osiągnąć, to należy mieć ku temu odpowiednie narzędzia. Nie posiada znaczenia czy tematem takiej strony będą wspomnienia kibica czy sylwetki piłkarzy. Wszystko posiada czemuś służyć. Taka jest zasadnicza idea istnienia w sieci.
Źródło informacji: groundhopping.

Jedna myśl na temat “Piłka nożna – pasja

Dodaj komentarz