Dzień Dziecka

Zbliża się wielkimi krokami i spędza sen z oczu zapracowanym rodzicom. Globalnie 1 czerwca to Dzień Dziecka i globalnie dzieci pragną ażeby był on przyjemny, wesoły i niezapomniany.

Drodzy rodzice- najwyższy czas na plan, jaki prezent na Dzień Dziecka sprawić swojej pociesze. Wiadomo, że niespodzianka dla dziecka zależy od wielu czynników. Od płci, zainteresowań, wieku.

Nie kupimy małemu dziecku tego samego, co ucieszy nastolatka i odwrotnie. Prezenty na Dzień Dziecka nie powinny być przypadkowe. Powinny być przemyślane i mądre. W bardzo wielu sytuacjach są one dowodem na to, w jaki sposób bardzo znacie swoje dziecko. Wystarczy chwila wątpliwości, rozmowy, obserwacji, a będziecie mieć świadomość tego, jaki prezent na Dzień Dziecka będzie perfekcyjny dla waszego kilkulatka czy też nastolatka.

A kto powiedział, że prezenty na Dzień Dziecka to muszą być przedmioty, gadżety? Może nasz dziecko w chwili obecnej marzy o dniu spędzonym z wami rodzice, ma możliwość marzy o waszej uwadze, zainteresowaniu się nim, posłuchaniu co posiada do powiedzenia?

Zamiast najnowocześniejszego smartfonu może bardziej odpowiednim prezentem na Dzień Dziecka będzie wspólne wyjście do kina lub wycieczka rowerowa?

Innym wariantem prezentów na Dzień Dziecka dla starszych pociech są te ekstremalne, szalone, a równocześnie spełniające marzenia nastolatka. Lot balonem, skok ze spadochronu, skok na bungie. Wzbudzają one strach rodzica, ale bez wątpienia zostaną niezapomniane przez dziecko.

Prezenty na Dzień Dziecka to nic strasznego drodzy rodzice. Przyjrzyjcie się swoim dzieciom, wsłuchajcie się w nich, zaobserwujcie czym się interesują. I pamiętajcie, że właściwie każdy prezent na Dzień Dziecka jest cudowny, bo to prezent od was.

Jedna myśl na temat “Dzień Dziecka

Dodaj komentarz