Sesje zdjęciowe i fotografia biznesowa

Poszukujesz miejsca na sesję zdjęciową w Łodzi? To trafiłeś doskonale! Oferujemy studio fotograficzne na wynajem, które pozwala tworzenie zdjęć wizerunkowych dla Ciebie i Twojej firmy. Studio znajduje się w niedalekiej odległości od Manufaktury na ulicy Ogrodowej 74. Największym atutem i zarazem najbardziej istotnym dla większości fotografów jest to, że wpada do niego duża ilość światła przez cały dzień.

Dzięki czemu godzina sesji nie jest ograniczona, a może odbywać się ona i w godzinach porannych i popołudniowych. Pomieszanie zbudowane jest w loftowym stylu, a niepowtarzalne meble i tła, nadają klimatu całemu wnętrzu. W studio znajduje się także kuchnia a także stanowisko do wizażu i przebieralnia, które daje możliwość komfortowe przygotowanie się do sesji. Ponadto w naszym spisie produktów/usług posiadamy także możliwość współpracy z fachową wizażystką oraz fryzjerką, które sprawią, że Twoje zdjęcia będą jeszcze bardziej niesamowite. Wynajmując studio, dostajesz również dostęp do całego wyposażenia, które zawiera w głównej mierze lampy błyskowe, statywy, blendy, dyfuzory czy tła. 
Fotografia dla biznesu to coś, co kreuje cały wizerunek marki i pozwala utworzyć klimat, jaki Klient widzi w trakcie przeglądania social mediów czy strony internetowej firmy. W tego rodzaju zdjęciach wnętrza są ogromnie ważną częścią całości sesji, dlatego też warto wybrać miejsce, które będzie współgrało z całością fotografii oraz spowoduje, że kadry będą same przyciągały uwagę przyszłych odbiorców. Przenieś wizerunek swojej marki na nowy poziom i zaplanuj profesjonalną sesję zdjęciową w naszym studio. 

Więcej: fotografia biznesowa warszawa.

Dodaj komentarz