Skupujemy odzież używaną

 

Jak co roku w sklepach w chwili obecnej zaczęły się wyprzedaże. Ogrom ubrań, sprzętów poprzeceniany przeważnie wręcz o 70-80% od ceny początkowej. Wyprzedaże potrwają do lipca, choćby można wręcz w sierpniu znaleźć ostatnie sztuki ubrań z przecen. Dużo ubrań zostanie nie poddanych dystrybucji, z powodu braku rozmiaru, niemodnego fasonu czy zwyczajnego braku chętnych na zakup. Skup odzieży posklepowej rozwiązuje problem zalegających ubrań w sklepach. Mamy potem możliwość nabyć odzież w outletach po znacznie niższej cenie, przeważnie za bezcen. Skup odzieży posklepowej Warszawa, Kraków czy dosłownie Wrocław nie jest nowym zjawiskiem.

W ośrodkach miejskich dużo jest również miejsc, gdzie odbywa się skup odzieży używanej, którą potem można nabyć w sklepach z używaną odzieżą.

Coraz przeważnie można zakupić ubranie też przez internet, na aukcjach internetowych a też na stronach z ogłoszeniami.

Dla osób chcących wyglądać ciekawie, poszukujących ubrań za symboliczną złotówkę, w bardzo wielu sytuacjach markowych lub niedostępnych w dawnych latach w naszym kraju takie miejsca są prawdziwą kopalnią skarbów.

Rybaczki za kilkanaście groszy, płaszcz za 20 zł, kurtki skórzane jakie już dziś nie są produkowane, takie perełki można odnaleźć z sklepach specjalistycznie zajmujących się skupem i sprzedażą odzieży używanej.

Z moda bywa tak, że co parę a dosłownie paręnaście lat powracają do łask te same wzory, warto wtedy poszukać nietypowych strojów w szafach dziadków lub w chwili obecnej w secondhandach. Można odkryć np. schludną suknię Diora za kilkadziesiąt PLN, które nie powstydziłby się żaden dzisiejszy projektant.

Jedna myśl na temat “Skupujemy odzież używaną

Dodaj komentarz