Idealne miejsce na tanie wakacje

Według niedawno opublikowanych badań, co raz dodatkowo Obywateli polski decyduje się na zainwestowanie swoich środków majątkowych w wakacje zagraniczne. Obecnie wakacje zagranicą kosztują praktycznie tyle samo, co w Polsce. Oczywiście tyczy się to raczej tańszych, zagranicznych miejsc.

Wakacje we Włoszech lub we Francji wciąż są dość kosztowne i z całą pewnością wydacie na nich dodatkowo pieniędzy, niż wyjeżdżając na tydzień nad Morze Bałtyckie. Albania jest natomiast dość niedrogim , a dodatkowo pięknym krajem, który posiada sporo do zaoferowania. Jeśli więc poszukujecie ciekawego i dość taniego miejsca na wakacje, to warto wybrać się do Albanii.
Stolica Albanii Tirana cieszy się coraz większą popularnością wśród europejskich turystów. Albania jest nadal dość niedocenianym krajem, dlatego nie musicie obawiać się wszechogarniającego natłoku turystów. Będziecie zatem mogli udać się na spokojne i dość tanie wakacje odwiedzając realnie bardzo ciekawy kraj. Decydując się na się na wakacje do Albanii możecie zdecydować się na zwiedzanie zabytków, przepięknych rezerwatów przyrody albo spędzić cały tydzień na plaży. Dla wielbicieli gorącego słońca oraz dodatkowo przyjemnej, morskiej bryzy ten kraj jest wymarzonym miejscem podróży. Albania jest dość nieodkrytym, europejskim rajem, dlatego ceny na plażach nie są zbyt wysokie. Turystów na plażach jest też o sporo mniej, niż we Włoszech lub w Hiszpanii. Na pewno wasze zagraniczne wakacje w Albanii przypadną wam do gustu i będziecie z nich równie zadowoleni, jak z tygodnia wakacji w Hiszpanii.
Źródło: Tirana.

Dodaj komentarz